Poniedziałek, 26 lutego 2024

Skarb projektu: wygraj 5 licencji Bundle Hunt

6 września 2022

Bundle Hunt to pakiet zasobów premium, którego celem jest wzmocnienie kreatywnej społeczności, oferujący ponad 1400 dolarów wyjątkowych aplikacji, szablonów, ikon, ebooków, planów hostingowych i członkostw premium, a wszystko to za mniej niż 50 dolarów.

Pakiet projektowy będzie dostępny tylko przez 15 dni, od 2 do 16 sierpnia i obejmuje niektóre z najbardziej prestiżowych marek w branży.

Jest to premierowa usługa w społeczności projektowej, projekt rozpoczęty przez Noura Yehia, założyciel Noupe.com, i kuratorowany przez dobrze znanych autorów w społeczności projektowej, w tym Walter Apai z WebdesignerDepot; Steven Snell z Vandelay Design; Henry Jones z WebDesignLedger; Jacob Gube z Sixrevisions.com; i Jon Philips z SpyreStudios.

Czytaj dalej, aby poznać więcej szczegółów na temat pakietu i wspaniałego prezentu...

Aby uczcić wydanie tego wspaniałego pakietu, rozdajemy 5 szczęśliwym czytelnikom WDD licencje, które zawierają zestaw wspaniałych gadżetów:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zostawić komentarz o BundleHunt i dlaczego chciałbyś dostać ten pakiet. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Bundle Hunt online na BundleHunt.com. Możesz również śledzić ich na Twitterze i Facebooku, lub zapisać się na ich newsletter.

Konkurs będzie trwał przez tydzień od dzisiaj, a 10 sierpnia wybierzemy 5 losowych zwycięzców . Tylko jedno zgłoszenie na osobę. Konkurs jest dostępny dla czytelników na całym świecie.

Pamiętajcie, że pakiet będzie dostępny tylko przez 2 tygodnie, więc jeśli nie możecie się doczekać, to łapcie, póki czas.

Powodzenia dla wszystkich!