Sobota, 28 stycznia 2023

Zakrzywiony monitor LG to ekscytująca opcja dla projektantów stron internetowych

3 stycznia 2023

Jeśli jest jedna rzecz, której wszyscy szukamy, to jest to idealny monitor. Oczywiście, są inne narzędzia, których potrzebujemy: dobra mysz, ergonomiczna klawiatura i system operacyjny, który nie powoduje, że wyrywamy sobie włosy z głowy. Ale to właśnie na nim projektujemy i to w niego wpatrujemy się 12 godzin dziennie.

Rozdzielczości były coraz wyższe przez lata, ale podczas gdy sposób prezentacji monitorów ewoluował, było bardzo mało innowacji w samym wyświetlaczu. Tak było do czasu, gdy LG wypuściło swoje najnowsze monitory.

Najnowszy, o chwytliwej nazwie 34UC97 ma jedną niezwykłą cechę: jest zakrzywiony. Ta prosta ewolucja wyświetlacza prowadzi do ogromnej liczby korzyści. Już nie znajdziesz się pracując w małym oknie w centrum ekranu; zmarnowana przestrzeń, która jest zwykle zarezerwowana dla powiadomień i palety GUI, staje się pierwszorzędną nieruchomością ekranową na urządzeniu LG.

Ponieważ 34UC97 jest zakrzywiony, grafika na krawędziach ekranu nie jest już zniekształcona przez perspektywę; naśladuje sposób, w jaki widzimy świat. Kolory są prawdziwsze, a poczucie immersji jest lepsze.

Proporcje 21:9 eliminują potrzebę posiadania drugiego monitora (pełne wymiary pikseli to imponujące 3440×1440), dając Ci całą przestrzeń, której potrzebujesz i brak bólu karku spowodowanego skręcaniem i przesuwaniem się w fotelu. Niektórzy zaoszczędzą na cenie zakupu po prostu dzięki rzadszym wizytom u kręgarza.

Jeśli chodzi o kompatybilność, 34UC97 posiada gniazdo Thunderbolt2, dzięki czemu można go podłączyć bezpośrednio do urządzeń Apple, co jest niezbędne, aby uniknąć pogorszenia jakości niektórych połączeń. Dodatkowy port oznacza, że możesz z radością podłączyć urządzenie pamięci masowej do monitora i przesyłać duże pliki w ułamku czasu, jaki oferują połączenia USB.

Wielozadaniowość jest ogromnie uproszczona z 34UC97, a nawet skupienie się na jednym zadaniu jest ulepszeniem w stosunku do dwóch monitorów, ponieważ nie musisz martwić się o rozpraszającą fizyczną przerwę między jednym rzutnikiem a drugim.

Jeśli jesteś na rynku nowego monitora (lub dwóch), 34UC97 firmy LG jest jedną z bardziej atrakcyjnych opcji dostępnych obecnie na rynku. To, czy zakrzywiony ekran będzie Ci odpowiadał, musisz sprawdzić sam w salonie, ale jako koncepcja, trudno nie być pod wrażeniem.

[- Ten post jest sponsorowany przez Syndicate Ads.]