Sobota, 28 stycznia 2023

20 najlepszych nowych stron internetowych, czerwiec 2022 r.

1 sierpnia 2022

W tym miesiącu kolekcja najlepszych nowych stron jest mieszana. Pozytywne nastawienie pozostało z zeszłomiesięcznej edycji, a to, co widzimy, to projektanci o wiele bardziej ambitni w stosunku do doświadczeń, które tworzą.

Mamy kilka stron pomagających złagodzić zniszczenia wojenne, kilka nietypowych podejść do tematów, które zwykle są bardzo ponure, oraz kilka doskonałych portfolio, których można pozazdrościć. Enjoy!

Sarah Fatmi

Charakterystyczne ilustracje i przewijanie na boki sprawiają, że ta strona z portfolio ilustratorki Sarah Fatmi wyróżnia się.

Vestiaire Impact Report

Zielony to nowy czarny kolor, a platforma odsprzedaży mody Vestiaire prezentuje swoje zielone referencje w sposób informacyjny i angażujący.

Houseplant

Houseplant to kolekcja produktów związanych z marihuaną zaprojektowana przez Setha Rogena i Evana Goldberga; ta strona jest o wiele bardziej klasyczna niż przeciętny headshop.

FreshCut BarberShop

Strona dla FreshCut BarberShop jest nowoczesna, odważna i zawiera wyraźne przesłanie, nawet jeśli użytkownik nie czyta po francusku.

Feed The 300

Feed the 300 to apel o pomoc dla zwierząt w ukraińskich ogrodach zoologicznych. Jest bardzo prosty w koncepcji i projekcie, ale ujmujące animowane rysunki linii nadają mu charakter.

Honeymoon Chicken

Bogata fotografia połączona z zaskakująco delikatnymi ilustracjami sprawia, że Honeymoon Chicken jest bardzo zachęcający.

Patachou Inc

Patachou Inc prowadzi grupę jadłodajni, a strona dobrze oddaje zarówno bardzo różne indywidualne tożsamości każdej z nich, jak i wspólną etykę stojącą za nimi wszystkimi.

Życie z OCD

Wiele studiów projektowych realizuje projekty pokazowe, a Living With OCD autorstwa designedbyla jest jednym z bardziej korzystnych dla społeczeństwa i dobrze zrealizowanych przykładów.

Aro

Aro to produkt o bardzo prostej koncepcji - w zasadzie pudełko do odkładania telefonu, które również go ładuje - ale ta strona internetowa wykonuje świetną robotę, zwiększając atrakcyjność produktu.

Kim Kniepp

Nawigacja na stronie studia projektowego Kim Kniepp sprawia wrażenie bardzo połączonej, a efekt ten potęguje nakładająca się na siebie siatka murów.

Triniti

Kolory zastosowane na stronie panbałtyckiej firmy prawniczej Triniti mają uspokajający charakter. Filmik w stylu perpetuum mobile dodaje pewności siebie i uspokaja.

Herezie

Agencja kreatywna Herezie wykorzystuje nasycenie i stopniowe zmiany kolorów, aby uzyskać przyjemny efekt w tej pewnej siebie, spokojnej stronie internetowej.

MetalColor

Wybór kolorów w tej witrynie dla MetalColor i sposób ich użycia udaje się przywołać rezultaty, jakie firma może osiągnąć, bez skupiania się na mniej efektownych częściach procesu.

Gras

Studio architektoniczne i projektowe Gras stawia na czystość, stosując nieregularny układ siatki i starannie dobrane zdjęcia. Pasek boczny bloga również działa dobrze.

Stowarzyszenie Vendredi

Ciemna zieleń i jaskrawa żółć stanowią mocny akcent na stronie portfolio strategów marki Vendredi Society.

HUB

HUB opisuje siebie jako progresywnego dewelopera nieruchomości, a ta strona wykonuje świetną robotę pozostawiając za sobą korporacyjny wizerunek zwykle kojarzony z deweloperami.

Nowhere Bakery

Nowhere Bakery produkuje wegańskie, paleo i bezglutenowe ciasteczka, które na papierze nie brzmią zbyt atrakcyjnie. Tej stronie udaje się sprawić, że wydają się one zarówno naprawdę smaczne, jak i zdrowe.

Apotheke zur Triumphpforte

Zdjęcia w stylu ilustracji botanicznych na stronie Apotheke zur Triumphpforte pomagają stworzyć przystępną tożsamość marki, dodając jednocześnie wizualnego zainteresowania.

B!POD

Odpowiednia równowaga obrazów, animacji i ilustracji łączy się w celu stworzenia efektownej prezentacji pierwszego produktu firmy B!pod, systemu próżniowego przechowywania żywności.

The New Exhibition

The New Exhibition to platforma pokazowa dla ukraińskich twórców - projektantów czcionek, ilustratorów, grafików, fotografów i innych, których możliwości pracy zostały naruszone przez wojnę.