Sobota, 28 stycznia 2023

Konkurs: Wygraj 1 z 3 platynowych abonamentów na 123ContactForm

17 lipca 2022

123ContactForm to elastyczne rozwiązanie do budowania formularzy dla stron internetowych, a dzięki temu konkursowi 3 szczęśliwych zwycięzców wygra platynowy dostęp do subskrypcji na 6 miesięcy.

Zdecydowana większość interaktywnych elementów w sieci to formularze. Zawsze, gdy chcesz dotrzeć do swoich użytkowników, potrzebujesz formularza. Niestety formularze są również skomplikowane w budowie i to właśnie one są punktem, w którym wielu projektantów stron internetowych napotyka na trudności. Jednym z rozwiązań jest usługa taka jak 123ContactForm, która została opracowana, aby dać projektantom stron internetowych rozwiązanie typu "przeciągnij i upuść", które nie wymaga wiedzy technicznej.

Istnieją gotowe szablony, które można dostosować; istnieją również pewne predefiniowane formy, takie jak rejestracja zdarzeń i zamówień produktów, które można zbudować formularz z; jest również wystarczająco proste, aby zbudować własny formularz od podstaw z przeciągnij i upuść pola i kontrole.

Możesz budować formularze kontaktowe, formularze zamówień, formularze subskrypcji; po prostu wszystko, co wymaga od użytkowników wprowadzenia swoich informacji. Dane mogą być następnie wysłane pocztą elektroniczną na jeden lub więcej adresów lub zintegrowane z wieloma różnymi usługami innych firm, w tym MailChimp, Salesforce lub Google Drive. Możesz nawet tworzyć formularze zamówień i zbierać płatności za pośrednictwem bramek płatniczych, takich jak PayPal.

Znajdziesz tu również wiele autoresponderów, stron z podziękowaniami i szablonów e-maili. Dane klientów muszą pozostać bezpieczne, a 123ContactForm ma różne opcje, aby to zapewnić, w tym Captcha, limity IP i szyfrowanie SSL dla wszystkich danych.

Jeśli jesteś użytkownikiem WordPressa, znajdziesz dedykowaną wtyczkę WordPress, aby rozpocząć pracę.

123ContactForm zapewnia bezpłatny plan na całe życie, ale jest bardzo ograniczony, z zaledwie 5 formami i jednym użytkownikiem. Jeśli chcesz skorzystać ze wszystkiego, co 123ContactForm ma do zaoferowania, będziesz musiał zapłacić za jeden z planów premium.

Aby dać ci możliwość wypróbowania tych planów premium dajemy ci szansę być 1 z 3 zwycięzców, aby otrzymać 6 miesięcy platynowej subskrypcji (o wartości 180 dolarów). Wszystko, co musisz zrobić, to zostawić komentarz poniżej, mówiąc nam, jak można użyć 123ContactForm. Upewnij się, że Twój komentarz jest z adresem e-mail (nie login społeczny), abyśmy mogli Cię powiadomić, jeśli wygrasz. Konkurs kończy się w południe ECT 18 listopada, powodzenia!

UPDATE: Konkurs został zakończony. Gratulujemy Michaelowi, Liz Brown i Muhammadowi Riazowi wygranej.