Sobota, 28 stycznia 2023

Nowe, ekscytujące narzędzia dla projektantów, lipiec 2022 r.

9 października 2022

Jesteśmy już w połowie 2022 roku! Do tej pory w tym roku widzieliśmy kilka niesamowitych projektów pobocznych, świetnych aplikacji i kilka nowych narzędzi, bez których nie możemy się obejść.

Jeśli nadal masz miejsce w swojej cyfrowej skrzynce z narzędziami, aby wcisnąć do niej kilka dodatkowych klejnotów, oto co nas ekscytuje w tym miesiącu.

Adbot

Czy jesteś zdezorientowany przez interfejs Google Ads? Nie jesteś jedyny. Na szczęście Adbot jest wspaniałą usługą, która automatyzuje zarządzanie reklamami.

Bunny Fonts

Bunny Fonts to doskonała alternatywa dla Google Fonts. Ma wszystkie te same czcionki co Google, ale priorytetowo traktuje prywatność, a cała strona jest uruchamiana z superszybkiego CDN.

Locofy

Locofy to nowy kreator stron, który przekształca projekty Figma w działający kod front-end dla aplikacji i stron internetowych zasilanych przez React, Gatsby i Next.js.

Lost Geometry

Lost Geometry to zestaw abstrakcyjnych modeli 3D w czterech różnych stylach, które możesz wykorzystać jako wizualne akcenty w swoich projektach. Dostępne są opcje darmowe i płatne.

Manganum

Manganum to darmowe rozszerzenie do Chrome, które przekształca przeglądarkę w narzędzie do zwiększania produktywności z launchpadem, tłumaczem, listą zadań, notatkami i kalendarzem.

Shape

Shape to kolekcja 36 600 w pełni konfigurowalnych ikon i ilustracji. Istnieje pełny edytor internetowy, można też skorzystać z bibliotek dla Figmy.

GoodProfile{me}

Potrzebujesz szybko prostej, bezsensownej strony z życiorysem? W takim razie sprawdź GoodProfile{me}. Tworzy on proste, osobiste strony typu one-page w kilka sekund.

Droplove

Droplove to narzędzie bez kodu do wdrażania własnego inteligentnego kontraktu NFT w trzech prostych krokach. Stwórz anonimowy kontrakt, który jest kompatybilny z głównymi giełdami.

Ava Maker

Ava Maker to zabawna aplikacja do tworzenia awatarów. Możesz wybrać jeden z czterech różnych stylów i dziesiątki opcji dla włosów i ubrań, a następnie pobrać go jako PNG lub SVG.

Speeko

Wystąpienia publiczne to przerażająca perspektywa dla wielu projektantów. Speeko to świetna aplikacja, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc Ci zbudować pewność siebie przed spotkaniami i prezentacjami.

Siter

Siter to narzędzie do projektowania bez użycia kodu, służące do wspólnego tworzenia stron internetowych. Importuj z Figmy lub użyj intuicyjnych narzędzi projektowych, aby stworzyć unikalną stronę z zespołem.

Szablony e-maili dla inwestorów

Jeśli nie wiesz, co powiedzieć w tym ważnym wstępnym e-mailu, potrzebujesz tego zestawu szablonów e-maili dla inwestorów. Znajdziesz tu ponad 50 szablonów na każdy scenariusz.

Clientdb

Clientdb to zupełnie nowa opcja bazy danych dla twórców aplikacji. Dane są synchronizowane podczas ładowania aplikacji, co oznacza błyskawiczne interakcje i aplikacje działające w trybie offline.

Tackle

Tackle to inteligentne podejście do kalendarzy biznesowych. Możesz dopasować swój czas do priorytetów, analizować niestandardowe raporty i być najbardziej produktywnym.

Dive

Dive pomaga Twojemu zespołowi w jak najlepszym wykorzystaniu spotkań zdalnych, dostarczając szablony spotkań i narzędzia do spotkań, takie jak ankiety i wspólne edytowanie dokumentów.

Bobby

Bobby to pomocna aplikacja, która konwertuje dokumenty Google do formatu desktopowego, a następnie tworzy ich kopię zapasową na lokalnym dysku twardym, dzięki czemu można pracować w Google bez utraty pracy.

Lattice

Lattice to platforma HR, która pomaga Ci skupić się na pracownikach. Zarządzaj wydajnością, słuchaj informacji zwrotnych od pracowników, uczciwie przeglądaj rekompensaty i rozwijaj swój biznes.

Wilco

Wilco to platforma szkoleniowa dla programistów. Tworzy symulowane środowisko produkcyjne, a następnie generuje problemy, których rozwiązywanie można przećwiczyć.

nnneon

nnneon to prosta aplikacja online do generowania świecących kształtów. Wybierz spośród różnych kształtów, kontroluj właściwości takie jak obrót i rozmycie, a następnie pobierz je jako SVG.

Daftpage

Jeśli potrzebujesz niekodowanego kreatora stron internetowych, który jest nieco bardziej zabawny niż zwykła oferta, wypróbuj Daftpage. Przeznaczony dla projektów pobocznych, jest miłą odmianą od Wix i innych.