Sobota, 28 stycznia 2023

15 błyskawicznie pomocnych narzędzi i zasobów dla projektantów i agencji (aktualizacja na rok 2022)

24 maja 2022

Doświadczeni projektanci stron internetowych zawsze poszukują narzędzi lub zasobów, które (1) zapoznają ich z najnowszymi trendami w projektowaniu, (2) umożliwią im wprowadzenie cech i funkcji, które sprawią, że ich produkty będą bardziej konkurencyjne, (3) pozwolą im usprawnić przepływ pracy lub wszystkie powyższe.

Zastosuj jedno lub więcej z tych nowych narzędzi i zasobów projektowych. W ten sposób możesz osiągnąć dowolne ulepszenia - od przyrostowych po zmieniające oblicze gry. Im lepsze narzędzie lub zasób, tym większe prawdopodobieństwo, że Twoja inwestycja zostanie zrealizowana.

15 narzędzi i zasobów do projektowania stron internetowych wybranych do tego artykułu jest najlepszych w swoich kategoriach. Stopień usprawnień, jakie możesz osiągnąć, korzystając z jednego lub kilku z nich, może zależeć od Twoich własnych potrzeb biznesowych. Albo od rzeczywistych potrzeb i życzeń klientów w porównaniu z tym, co jesteś w stanie obecnie zaoferować.

Przejrzyj listę, a powinieneś być w stanie znaleźć jeden lub więcej z tych produktów lub usług. Mogą one przyczynić się do poprawy sytuacji w jednym lub kilku obszarach Twojej pracy. Przyjrzyj się bliżej, a być może natkniesz się na prawdziwą zmianę gry.

Udanych zakupów!

1. Be - Największy WordPress i Portfolio WordPress Theme

Jeśli Twoje działania związane z projektowaniem stron internetowych okazują się być ćwiczeniami w nużeniu, lub jesteś zmęczony pracą wokół ograniczeń narzędzia projektowego, potrzebujesz BeTheme.

BeTheme może odmienić losy gry, ponieważ daje Ci elastyczność, dzięki której możesz projektować, co chcesz. BeTheme sprawia, że tworzenie złożonych, wydajnych stron internetowych jest szybkie, bezproblemowe i łatwe.

 • Program BeTheme zawiera ponad 650 gotowych stron internetowych, które można dostosować do własnych potrzeb. Są responsywne, przygotowane pod kątem UX, można je importować jednym kliknięciem i uwzględniają najnowsze trendy w projektowaniu.
 • Z pewnością spodoba Ci się praca z niedawno uruchomionym BeBuilderem, najszybszym i najbardziej elastycznym kreatorem stron dla WordPressa, za pomocą którego możesz zaimportować ponad 1000 stron z gotowych witryn Be.
 • BeBuilder Woo to absolutna perełka, z którą możesz pracować, tworząc układy sklepu lub pojedynczych produktów.
 • BeTheme oferuje mnóstwo pomocy projektowych, opcji i ustawień, z którymi możesz pracować.

BeTheme jest gotowy do pracy z Elementorem i jest regularnie aktualizowany. Kliknij na baner, aby dowiedzieć się więcej o ponad 40 potężnych podstawowych funkcjach BeTheme.

2. Total WordPress Theme

Put Total do pracy, a 2022 może być bardzo dobry rok dla swoich przedsięwzięć projektowania stron internetowych.

Total ma wszystko, jeśli chodzi o pomoce i opcje projektowania, narzędzia do budowania stron internetowych i elastyczność projektowania, niezależnie od typu lub stylu strony internetowej, którą planujesz zbudować:

 • Wybierz dowolny z ponad 45 dem tematycznych Total, które można dostosować i szybko zaimportować.
 • 90+ szablonów sekcji, 75+ prestylizowanych kart wpisów i ponad 500 ustawień klienta na żywo daje ci więcej elastyczności projektowania niż kiedykolwiek będziesz potrzebował.
 • Kreatorem stron jest rozszerzona wersja WPBakery. Mając go pod ręką, możesz łatwo przeciągnąć i upuścić drogę do zbudowania dokładnie takiej witryny, jaką masz w głowie.

Kliknij na banner, aby odkryć wszystko, co Total może dla Ciebie zrobić.

3. LayerSlider

Co może zrobić dla Ciebie LayerSlider, aby rok 2022 był dla Ciebie najlepszy? Przyjrzyj się swoim dotychczasowym projektom stron internetowych i sprawdź, czy któryś z nich nie zyskałby na dodaniu odrobiny pikanterii, ponieważ właśnie to LayerSlider robi najlepiej.

LayerSlider to narzędzie do animacji i budowania stron internetowych, które można wykorzystać na każdej stronie internetowej, aby zmienić jej wygląd dzięki nowoczesnej grafice, przykuwającym uwagę animacjom i interaktywnym funkcjom. LayerSlider jest jednym z najbardziej uznanych i popularnych produktów z milionami aktywnych użytkowników miesięcznie.

 • LayerSlider posiada 150+ szablonów stron internetowych, sliderów i popupów. Szablony to świetny sposób na naukę, a także idealny punkt wyjścia dla nowych projektów.
 • LayerSlider posiada bardzo łatwy w użyciu i nowoczesny interfejs edytora, podobny do profesjonalnych aplikacji desktopowych. Każdy może z niego korzystać bez wcześniejszego doświadczenia.
 • LayerSlider nie jest przeznaczony wyłącznie do tworzenia suwaków. Za jego pomocą można również tworzyć galerie obrazów, wyskakujące okienka, strony docelowe, animowane bloki stron, a nawet pełne strony internetowe.

Kliknij na baner, aby zobaczyć, co LayerSlider może zrobić dla Ciebie.

4. wpDataTables

Większość wtyczek do tworzenia tabel lub wykresów na rynku albo ogranicza ilość danych, które można łatwo przetworzyć, albo typy tabel lub wykresów, które można utworzyć. wpDataTables nie ma żadnego z tych ograniczeń.

Dzięki wtyczce premium WordPress wpDataTables możesz -.

 • tworzyć responsywne, interaktywne i edytowalne z przodu tabele i wykresy
 • przetwarzać ogromne ilości danych z różnych źródeł i w różnych formatach
 • wyróżniać lub oznaczać kolorami kluczowe dane.

5. Uncode - Creative & WooCommerce WordPress Theme

Uncode to najlepiej sprzedający się motyw kreatywny i WooCommerce. Do tej pory sprzedano ponad 80.000 motywów freelancerom, blogerom, agencjom i małym firmom.

Główne cechy Uncode to.

 • ulepszony Frontend Page Builder.
 • zaawansowany kreator WooCommerce z funkcjami pomocniczymi, które obejmują kreator pojedynczych produktów oraz wiele elementów i opcji projektowania zorientowanych na klienta.
 • wtyczkę Wireframes i ponad 550 szablonów sekcji.
 • galeria inspirujących witryn stworzonych przez użytkowników.

6. Trafft

Dzięki Trafft możesz planować spotkania, wydarzenia, spotkania na miejscu i wirtualne, zarządzać harmonogramami pracowników, wysyłać przypomnienia i akceptować płatności - wszystko z jednej platformy.

 • Specjalne funkcje obejmują niestandardowe domeny, kupony i pola niestandardowe.
 • Trafft zarządza również rezerwacjami grupowymi i może obsługiwać wiele lokalizacji.

To rozwiązanie bezproblemowo integruje się z Google Calendar, Google Meet, Outlook Calendar, Apple Calendar, Zoom i Mailchimp.

7. WHATFONTIS

WHATFONTIS to ukryty klejnot w świecie identyfikatorów czcionek, który pozwala znaleźć czcionkę na podstawie przesłanego obrazu w ciągu kilku sekund.

 • Podstawą imponujących możliwości wyszukiwania tej aplikacji są potężne algorytmy sztucznej inteligencji i baza ponad 850 tys. czcionek.
 • Pozytywna identyfikacja jest osiągana w 90% przypadków. W przypadku uzyskania przez sztuczną inteligencję niezadowalającego wyniku dostępna jest pomoc techniczna.
 • Czcionki kursywne można zidentyfikować po oddzieleniu liter.

8. Mobirise Oprogramowanie do tworzenia stron internetowych

Mobirise to szybki, łatwy w użyciu i najlepszy na rynku kreator stron internetowych offline.

 • Mobirise nie wiąże użytkownika z konkretną platformą; można edytować stronę lokalnie i hostować ją gdziekolwiek się chce.
 • Pełny dostęp do HTML pozwala na kodowanie.
 • Ponad 4000 bloków stron internetowych i ponad 300 eleganckich szablonów stron głównych gwarantuje, że przygoda z budowaniem stron będzie krótka i przyjemna.

Program do tworzenia stron Mobirise jest bezpłatny zarówno do użytku osobistego, jak i komercyjnego.

9. Zestaw ilustracji stockowych GetIllustrations

Pobranie plików z tej biblioteki ilustracji premium może zmienić sposób, w jaki projektujesz strony internetowe, aplikacje i prezentacje.

 • GetIllustrations, z biblioteką ponad 10 000 ilustracji, jest największą tego typu biblioteką.
 • Dostępne formaty to Vector AI, PNG, Sketch, SVG, Figma i Adobe XD.

Pobrane ilustracje są objęte licencją komercyjną i można je zatrzymać bez ograniczeń.

10. Slider Revolution

Jeśli masz problem z wypełnieniem luki między tym, czego chcą twoi klienci, a tym, co możesz im zapewnić, Slider Revolution może być dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby rozwiązać ten problem.

Slider Revolution to najnowocześniejsza wtyczka do WordPressa, która umożliwia rozwiązywanie problemów związanych z dzisiejszymi ponadprzeciętnymi projektami stron internetowych. Zawiera.

 • 200+ niesamowitych szablonów stron i suwaków.
 • Przyciągające wzrok animacje slajdów WebGL.
 • 25+ potężnych dodatków.
 • możliwość importowania dynamicznej zawartości z mediów społecznościowych.

11. Amelia

Amelia oferuje zautomatyzowane, wysoce konfigurowalne rozwiązanie dla każdej firmy, która polega na ręcznej lub półautomatycznej obsłudze rezerwacji spotkań klientów.

 • Amelia to doskonały wybór dla firm z branży kosmetycznej, opieki zdrowotnej, fitnessu oraz edukacji i szkoleń.
 • Klienci mogą umawiać i zmieniać wizyty online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 • Amelia może zarządzać indywidualnymi i grupowymi rezerwacjami, wydarzeniami i harmonogramami pracowników w wielu lokalizacjach.
 • Amelia bezproblemowo integruje się z Kalendarzem Google, WooCommerce i Zoom.

12. 8bio - Narzędzie do umieszczania linków w bio

Wiele platform społecznościowych pozwala na umieszczenie linku, który umożliwia followersom odwiedzenie Twojej strony internetowej lub ważnej strony docelowej. Dzięki 8bio możesz stworzyć link, na który odwiedzający nie będzie mógł nie kliknąć.

Twoje łącze może

 • Przedstawić krótki profil biograficzny Twojej firmy lub siebie.
 • Zawierać obraz lub chwytliwe animowane tło.
 • Prezentować produkt lub usługę bez ponoszenia kosztów.
 • Używać istniejącej domeny lub domeny .8b.io o nazwie "Twoja nazwa".

13. Essential Grid

Twórcy wtyczki galerii premium Essential Grid WordPress zebrali kolekcję estetycznych, łatwych do dostosowania szablonów plug-and-play, które sprawiają, że tworzenie zapierającej dech w piersiach galerii portfolio jest zabawne i łatwe.

 • Twoje galerie będą ładować się błyskawicznie.
 • Będą się doskonale wyświetlać na wszystkich urządzeniach.
 • Możesz wybierać spośród wielu układów oraz mieszać i dopasowywać regulowane siatki, aby uzyskać dokładnie to, czego chcesz.

14. Pixpa - strony portfolio dla projektantów

Pixpa to platforma typu "wszystko w jednym", za pomocą której twórcy mogą zarządzać swoim portfolio online, blogami, galeriami i sklepami internetowymi.

 • Wybierz spośród pięknych i przyjaznych dla urządzeń mobilnych szablonów Pixpa i dostosuj je tak, aby osiągnąć dokładnie to, czego chcesz.
 • Wykorzystaj kreator witryn Pixpa typu "przeciągnij i upuść", aby połączyć wszystko razem, dokładnie tak jak chcesz.
 • Dodaj treść, połącz się z własną domeną i profilami społecznościowymi, i już możesz ruszać.

15. XStore - Najlepszy WordPress WooCommerce Theme dla eCommerce

XStore jest pełnym funkcji Envato WooCommerce temat, który jest niezwykle prosty w pracy z zdobył ponad 30.000 entuzjastycznych klientów.

 • XStore's 110+ customizable shops make creating your own shop as easy as can be.
 • XStore bezproblemowo integruje się z kreatorami stron premium Elementor i WPBakery.
 • Dołączone są starannie dobrane wtyczki premium o wartości 510$.

Na rynku jest mnóstwo narzędzi i zasobów dla projektantów. Możesz ich użyć do tworzenia stron, które są trochę lepsze niż te, które już zbudowałeś lub używasz.

To, czego naprawdę powinieneś szukać, to specjalne narzędzia lub zasoby do projektowania. Użycie go przy niewielkiej inwestycji może znacznie poprawić zarówno Twoją produktywność, jak i Twoje wysiłki projektowe, dzięki czemu rok 2022 będzie zdecydowanie najlepszym rokiem w historii.

To jest powód opublikowania tego wyboru 15 najlepszych narzędzi i zasobów projektowych. Wybór jednego lub kilku z nich może zmienić Twój dzień.

[- To jest post sponsorowany w imieniu firmy Be -]