Sobota, 28 stycznia 2023

Wspólne zarządzanie zadaniami dzięki Taskade

4 marca 2022

Produktywność to zatłoczona przestrzeń, z niezliczonymi aplikacjami i usługami obiecującymi, że uczynią Twoje życie i biznes łatwiejszymi i bardziej opłacalnymi. Spośród wszystkich aplikacji, które składają takie obietnice, bardzo niewiele z nich spełnia swoją rolę, ale znaleźliśmy jedną, która to robi: Taskade.

Elastyczne planowanie z Taskade

Każdy problem jest wyjątkowy, a część tego, co definiuje nas jako kreatywnych profesjonalistów, to różne sposoby podejścia do problemów. Co odpowiada jednej osobie w jednej sytuacji, nie pasuje do innej w innej. To jest to, gdzie wiele aplikacji do planowania upadają: przyjmują jedno podejście i oczekują, że użytkownicy dopasują się do aplikacji.

Taskade jest inny. Jak miłość-dziecko Trello, Notion i Slack, Taskade wykorzystuje podejście szablonowe, aby stworzyć elastyczny system planowania, który można wykorzystać w dowolny sposób.

Po otwarciu Taskade, zobaczysz kilka szybkich opcji: 'blank', 'weekly planner', 'meeting agenda' i tak dalej. Ale jest też opcja "więcej", która daje dostęp do setek szablonów Taskade dostaw. Istnieją dziesiątki kategorii szablonów, a każda kategoria zawiera wiele szablonów, które można wykorzystać do prowadzenia procesu planowania.

Niezależnie od tego, czy szukasz listy zadań do uruchomienia na Product Hunt, listy kontrolnej systemu projektowania, czy tablicy scrum projektu, znajdziesz szablon gotowy i czekający na Ciebie.

Jeśli żadna z gotowych opcji nie jest odpowiednia dla danego zadania, Taskade daje Ci możliwość stworzenia własnego szablonu z podstawowych elementów składowych: tablic, działań, map myśli, wykresów i list.

Współpraca w zespole z Taskade

Jedną z głównych zalet Taskade jest możliwość pracy zarówno dla osób indywidualnych, jak i zespołów.

Kiedy oceniasz produkt, rozsądnie jest zrobić to samemu. Ale zachęcamy do włączenia członków zespołu na początku próby, ponieważ to właśnie podczas pracy z zespołami Taskade naprawdę wyróżnia się jako narzędzie do współpracy.

Po utworzeniu nowego projektu planowania, możesz zaprosić swój zespół, albo przez e-mail lub - jeśli są już zarejestrowani - przez oznaczenie ich nazwą użytkownika Taskade.

Zadania możesz przydzielać pojedynczym osobom lub wielu osobom (to znacznie lepsza opcja niż dowolność, którą można znaleźć w niektórych aplikacjach do robienia zadań). Możesz również ustalać terminy realizacji zadań, aby każdy wiedział, jaki jest harmonogram.

Czat zespołowy na Taskade

Kolejnym obszarem, w którym Taskade wyróżnia się na tle innych aplikacji dla zespołów, jest wbudowany czat na żywo w czasie rzeczywistym. Możesz komunikować się z członkami zespołu bezpośrednio w projekcie, zamiast przeskakiwać na Slack lub e-mail.

Dla zespołów pracujących zdalnie, a nawet po prostu wielozadaniowych w ciągu dnia, jest to świetny sposób, aby zapewnić, że każdy ma informacje, których potrzebują. W rezultacie, błędy są zminimalizowane, a co najlepsze, istnieje pisemny zapis, do którego można się odwołać w dowolnym momencie.

Czat może być wysyłany do całego zespołu lub bezpośrednio do poszczególnych osób, więc nie musisz się martwić o zapełnianie powiadomień wszystkich osób wiadomościami, które ich nie dotyczą.

Zarządzanie projektami z Taskade

Jeśli pracujesz nad jednym projektem, to prawdopodobnie wiesz dokładnie, gdzie on jest przez cały czas. Ale dla każdego, kto pracuje nad wieloma projektami, może być trudno śledzić wszystko. Tak więc Taskade ma kilka różnych opcji dla menedżerów projektów.

Sekcja Mindmap jest jedną z najbardziej przydatnych części Taskade, ponieważ daje pełny przegląd wszystkiego w projekcie. Możesz zobaczyć, co zostało ukończone i ile czasu to zajęło - w ten sposób możesz ocenić, jak realna jest linia czasowa dla innych zadań.

Kolejną świetną funkcją Taskade jest kanał aktywności. Gdy ktoś z Twojego zespołu dokona zmiany w projekcie, pojawi się on w Twoim kanale aktywności, a gdy zalogujesz się po raz kolejny, zobaczysz status swoich projektów za jednym spojrzeniem.

Multi-Platform

Jednym z naszych ulubionych aspektów Taskade jest to, że działa równie dobrze na różnych platformach. Oprócz desktopowej aplikacji internetowej, znajdziesz również natywne aplikacje w sklepie z aplikacjami dla systemu iOS oraz Android play store.

Synchronizacja konta za pośrednictwem różnych aplikacji jest niesamowite, ponieważ pomysły często pojawiają się w niedogodnych momentach - na dojeździe do pracy, spacer z psem. Nawet jeśli siedzisz przy biurku, o wiele łatwiej jest wziąć telefon i zrobić notatki, niż przejść do przeglądarki i odwiedzić stronę.

Łatwa rejestracja

Jeśli czujesz się pod presją rosnącej skrzynki odbiorczej lub listy rzeczy do zrobienia na wielu post-itach, to ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest kolejne skomplikowane, zagmatwane zadanie do dodania do stosu.

Taskade jest bardzo łatwy do rozpoczęcia pracy. Wystarczy kliknąć na link "Zarejestruj się" w prawym górnym rogu strony, a będziesz miał trzy opcje: Zarejestruj się za pomocą Google, zarejestruj się za pomocą swojego e-maila lub możesz kontynuować jako gość.

Jeśli nie jesteś jeszcze sprzedany, a następnie kontynuować jako gość - zasadniczo bezpłatna próba - można zalogować się prawidłowo później, gdy Twoja ciekawość jest spełniony.

Bezpłatne użytkowanie

Taskade jest bezpłatny do użytku na ograniczonej podstawie. Darmowy plan pochodzi z 500Mb pamięci masowej i maksymalnej wielkości pliku 25Mb. Możesz tworzyć pojedyncze zadania lub całe projekty, przepływy pracy i niestandardowe szablony oraz udostępniać zadania i projekty swojemu zespołowi. To wystarczy, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać Taskade za 0 dolarów.

Jeśli okaże się, że hojny darmowy plan nie jest wystarczający, płatne plany zaczynają się już od 5 dolarów miesięcznie. Płatny plan daje nieograniczoną przestrzeń i skoki maksymalny rozmiar pliku do 250Mb. Masz te same podstawowe funkcje, jak w planie darmowym; to tylko, że są one nieograniczone, co oznacza, że można zrobić jeszcze więcej planowania. Ponadto płatny plan dodaje kilka przydatnych funkcji dodatkowych, które są wielką oszczędność czasu, takich jak sortowanie zadań, tworzenie powtarzających się zadań i masowego przypisywania zadań. Zobacz, jak Taskade wypada w porównaniu z podobnymi narzędziami.

Większość profesjonalistów będzie dogadać się z bezpłatnym planie po prostu dobrze, ale 5 dolarów miesięcznie za nieograniczoną przestrzeń jest świetna oferta. Na dodatek, masz przyszłe funkcje premium, aby oczekiwać, w tym historii rewizji projektu i widoku kalendarza.

Możesz zapisać się do Taskade za darmo teraz, jako gość, z adresu e-mail, lub z Google.

[To jest sponsorowany post w imieniu Taskade -]